Kto sme?

Sme parta mladých bláznov a baví nás hrať sa s technikou.

Projekt vznikol 9.1.2013 . Ak máte otázky na redakciu neváhajte nás kontaktovať na redakcia@mobildobodky.sk

Daniel Gorondi

keine_schanze

Volám sa Daniel Gorondi. Mám 18 rokov. Už od malička ma veľmi zaujímali technológie, či už sa jednalo o mobilné technológie, alebo výpočtovú techniku. Čo sa týka mobilov/smartfónov mal som možnosť vlastniť fóny s OS Symbian, Windows Phone a Android, ktorý momentálne aj vlastním, kvôli jeho všestrannému využitiu a kvôli tomu, že si ho viem prispôsobiť, ako to chcem ja. Medzi moje záľuby patrí určite šport, čítanie a hudba. Dúfam, že mojimi článkami prinesiem nejaké novinky a možno aj pomôžem pri výbere napr. vášho nového zariadenia.

Igor Krahulec

DSC_3207

Volám sa Igor Krahulec. Zaujímam sa o autá a mobilné technológie, medzi ktoré patria aj tablety.  Medzi moje obľúbené programy patrí Photoshop a Corel . A teraz niečo k mobilným telefónom a tabletom. Môj prvý mobil bol Sony Ericsoon K510i bola to vtej dobe špička avšak, ako doba išla dopredu, tak aj mobilné telefóny starli. Raz som si pozeral stránku svôjho operátora a v tej dobe už existoval operačný systém Android. Vybral som si Orange Boston bol som s ním spokojný ale potreboval som niečo rýchlejšie tak som si kúpil Orange Monte Carlo alias ZTE Skate. Používal som ho rok aj pól no už ma prestával baviť. Mojím snom bolo vždy mať iPad a iPhone. Kúpil som si iPad a v decembri 2012 som si konečne kúpil vysnívaný sen iPhone. E-mail na mňa je mobildobodky@gmail.com

Ľuboš Krahulec

942402_279789072158525_926144540_nVolám sa Ľuboš krahulec , medzi moje záujmy patria samozrejme mobilné technologie , fotografovanie , rad pozerám a čítam fantasy príbehy a počúvam hudbu. Svoju obľúbenú značku nemám , vyskúšal som už tri platformy ,Android , iOS a Windows Phone ktorý momentálne aj mám .

Vladimír Krivák

Vlado

Volám sa Vladimír Krivák , pochádzam zo Zámutova a mám 25 rokov. Medzi moje záľuby patria mobilné technológie, počítače, turistika a fotografovanie. Vlastním telefón s OS Android – Samsung Galaxy SII. Tomuto systému, aplikáciám a telefónom s týmto OS by som sa chcel venovať aj vo svojich článkoch a recenziách. Budem sa snažiť, aby pre Vás boli prínosné.