BlogZáhradaNaša záhrada

Naša záhrada

Prvý článok v blogu je o tom, ako to všetko vzniklo. Je venovaný malej virtuálnej prehliadke našej záhrady. Len tak, aby ste si spravili predstavu ako rastú kvetinky z ktorých vznikajú vaše dekorácie :)

Začalo to u nás na záhrade, pár rokov dozadu, keď som zo zvedavosti vysadila prvý riadok kvietkov na sušenie. Vyrobila som z nich prvé venčeky, ktoré som najskôr rozdávala rodine a známym. Pestovanie kvetov ma začalo veľmi baviť a tak som postupne začala experimentovať, sadiť nové druhy. Po ukončení gymnázia som sa rozhodla, že kvety sú to, čomu sa chcem venovať celý život. Prihlásila som sa na SPU v Nitre, kde som vyštudovala odbor záhradníctvo. Škola mi vo viacerých smeroch rozšírila obzory, no najviac praktických skúseností vám aj tak dá rastlinka vypiplaná od drobného semienka. 

Po ukončení štúdia som sa rozhodla, že to skúsim naplno. Jar 2019 bola prelomová. V záchvate nákupnej horúčky som nakupovala semienka rôznych kvetov, už nie len tých na sušenie, ale aj na rez. Dokonca o trochu viac ako pooraná pôda dovolila a tak celá rodina každý víkend povinne rýľovala :)) A aj keď je roboty okolo kvetov dosť, stále sa mi zdá, že ich proste potrebujem ešte viac.

pikirovanie

Niečo o nás

.dobodky

Kvety a dekorácie sú naša záľuba a preto pre vás od roku 2019 vyrábane dekorácie na každú príležitosť .dobodky

Pre zákazníkov

Všeobecné obchodné podmienky
Reklamačný poriadok
Spracúvanie osobných údajov
Formulár na odstúpenie od zmluvy

Kontaktné údaje

Nikola Gažíová - .dobodky
Vieska 300
Považany
916 26

IČO: 52775615
DIČ: 1086 795 809
Nie som platca DPH.

+421 (0) 918 072 696
info@dobodky.sk

Sociálne siete

instagram

Napíšte nám

Meno a priezvisko
Telefónne číslo
E-mailová adresa
Vaša správa