Niečo o mne

Ahojte! Volám sa Nikola a som zakladateľkou obchodíku .dobodky. Celý príbeh sa začal u nás na záhrade, keď som zo zvedavosti vysadila prvý riadok kvietkov na sušenie.

Štúdium

Životný cyklus a pestovanie rastlín ma natoľko zaujalo, až ma priviedol na SPU v Nitre kde som vyštudovala odbor záhradníctvo. Odvtedy sa môj svet točí okolo kvetov.

Vznik značky

Keďže som vždy rada tvorila, z dopestovaných kvetov som začala vyrábať dekorácie a venčeky pre rodinu, kamarátov a známych.

So zvyšujúcim sa dopytom prišla prvá myšlienka vlastného handmade podnikania. A tak v novembri 2019 vznikla značka .dobodky

Pestovanie kvetov

Pri realizovaní výzdob si čoraz viac uvedomujem aké negatívne dopady na naše životné prostredie majú kvety z dovozu, ktoré častokrát precestujú väčšiu časť sveta ako my sami. Preto sa postupne u nás v záhrade začínajú objavovať ďalšie a ďalšie ekologicky pestované kvety, vhodné na rez, do kytíc a výzdob.

Prečo práve názov „.dobodky“?

Sortiment handmade vecičiek sa začal postupne rozrastať a okrem kvetinových venčekov začali pribúdať aj iné dekorácie, napríklad drevené debničky a svadobné doplnky. V súčasnosti mám(e) za sebou (s podporou a pomocou mojich najbližších) niekoľko realizácií svadobných výzdob. Jednoducho, snažím sa vyrábať dekorácie a doplnky na každú príležitosť a to .dobodky

Niečo o nás

.dobodky

Kvety a dekorácie sú naša záľuba a preto pre vás od roku 2019 vyrábane dekorácie na každú príležitosť .dobodky

Pre zákazníkov

Všeobecné obchodné podmienky
Reklamačný poriadok
Spracúvanie osobných údajov
Formulár na odstúpenie od zmluvy

Kontaktné údaje

Nikola Gažíová - .dobodky
Vieska 300
Považany
916 26

IČO: 52775615
DIČ: 1086 795 809
Nie som platca DPH.

+421 (0) 918 072 696
info@dobodky.sk

Sociálne siete

instagram

Napíšte nám

Meno a priezvisko
Telefónne číslo
E-mailová adresa
Vaša správa